Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy doborze suplementów diety koniecznie skontaktuj się z nami przez czat dostępny na stronie naszego sklepu lub telefonicznie.

Chętnie pomożemy w dobraniu preparatów pod Twoje potrzeby.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat suplementacji przy Twoich dolegliwościach oraz opracować indywidualną strategię suplementacyjną zapisz się na konsultację do naszego specjalisty.

mgr farm. Zofia Winczewska

specjalista ds. suplementacji spersonalizowanej

Zosia Winczewska

mgr farm. Zofia Winczewska

| Lepiej zapobiegać, niż leczyć. |

Specjalista z zakresu indywidualnej suplementacji w chorobach dietozależnych. Po ukończeniu wyższych studiów farmaceutycznych uczestniczka wielu kursów, kongresów i szkoleń ciągłych z zakresu dietoterapii i naturalnych terapii w leczeniu przewlekłych chorób cywilizacyjnych. 

Zajmuje się prowadzeniem wykładów na temat spersonalizowanej suplementacji w ośrodkach diety warzywno-owocowej w Gołubiu pod patronatem dr Ewy Dąbrowskiej, a także indywidualnymi konsultacjami obejmującymi właściwy dobór suplementów diety i zaleceń żywieniowych w konkretnych jednostkach chorobowych.

Prowadzi dwa gabinety skupiając się na holistycznym podejściu do pacjentów (redukcja przewlekłych stanów zapalnych, uzupełnianie niedoborów witaminowo- mineralnych, probiotykoterapia). Autorka bloga zosiawinczewska.plKONSULTACJE

Zapisy: konsultacje@naturbio.pl


Konsultacje odbywają się stacjonarnie, online lub telefonicznie.

Adres

naturBIO sklep internetowy
ul. Motylewskiego 17, 83-315 Szymbark / Polska

Czynne

poniedziałek - piątek
10.00 - 17.00