Suplementy diety przy odchudzaniu – metabolizm i trawienie

Każdy, kto zastanawia się jak szybko schudnąć powinien poważnie zastanowić się nad zmianą nawyków żywieniowych oraz wprowadzeniu do swojej diety odpowiednich suplementów. Niektóre z nich przyspieszają przemianę materii, działają przeczyszczająco i moczopędnie. Inne zmniejszają łaknienie oraz utrudniają wchłanianie cukru i tłuszczu. Połączenie zbilansowanej diety z aktywnością fizyczną i wspomaganie się suplementami diety przy odchudzaniu powinno przynieść oczekiwane rezultaty.

Poniżej przedstawiamy ofertę suplementów diety wspomagających trawienie oraz poprawiających metabolizm. Wśród nich dostępna jest między innymi serwatka Molkur będąca kompleksowym wsparciem pracy układu trawiennego i jelit, bogata w antyoksydanty chlorella pomocna w walce z toksynami, czy kurkuma pomagająca w utrzymaniu odpowiedniego poziomu cholesterolu.

Wśród suplementów diety stosowanych przy odchudzaniu znaczną grupę stanowią również probiotyki, które ogrywają ważną rolę w odbudowywaniu naturalnej flory bakteryjnej.

Adres

naturBIO sklep internetowy
ul. Motylewskiego 17, 83-315 Szymbark / Polska

Czynne

poniedziałek - piątek
10.00 - 16.00