Suplementy diety

Zadaniem suplementów diety jest zróżnicowanie oraz urozmaicenie diety. Stanowią one skoncentrowane źródło witamin, składników odżywczych i mineralnych. Należy pamiętać, iż suplementy nie zastępują zbilansowanej diety, ale wzbogacają ją o wartości odżywcze, których może brakować w codziennych posiłkach.

W naszym sklepie dostępne są zarówno suplementy diety dla dzieci, jak też dorosłych. Oferujemy między innymi preparaty poprawiające wygląd cery, włosów, suplementy dodające witalności i energii, pozytywnie wpływające na pamięć i koncentrację.

Jeżeli nie wiedzą Państwo jakie suplementy będą najodpowiedniejsze, informujemy o możliwości skorzystania z porad magister farmacji Zofii Winczewskej – specjalistki z zakresu indywidualnej suplementacji w chorobach dietozależnych. W celu umówienia się na indywidualny dobór preparatów prosimy zapisać się tutaj.

Antyoksydanty

W sprzedaży dostępne są także naturalne przeciwutleniacze, zawarte między innymi w OPC. Oferujemy także chlorellę, która z uwagi na swoją unikalną budowę komórkową wiąże toksyny i usuwa je z organizmu, co jest ważne zwłaszcza po fazie intensywnego odchudzania, diety Dąbrowskiej zwanej również dietą owocowo-warzywną czy innych postów. W ofercie znaleźć można również macę (afrodyzjak) i wiele innych produktów.

Adres

naturBIO sklep internetowy
ul. Motylewskiego 17, 83-315 Szymbark / Polska

Czynne

poniedziałek - piątek
10.00 - 16.00