Nasza historia

Nasza długoletnia znajomość i sympatia do diety warzywno- owocowej, jak i samej autorki dr Ewy Dąbrowskiej rozpoczęła się na Kaszubach, a dokładniej w Gołubiu dobrych kilka lat temu. To właśnie tutaj od lat zjeżdżają się z całego świata sympatycy diety warzywno- owocowej, gdzie pod fachowym okiem samej autorki- dr Ewy Dąbrowskiej odbywają post odtruwający.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów otworzyliśmy w Gołubiu w 2011 roku punkt specjalizujący się w naturoterapii, suplementacji diety i fachowym poradnictwie farmaceutycznym.

Udzielamy profesjonalnych porad z zakresu suplementacji diety, sprowadzamy najlepszej jakości preparaty, aby spełniały wymagania jakościowe dla naszych klientów. Prowadzimy także warsztaty poświęcone suplementacji diety w XXI wieku.

Nasze rosnące zainteresowanie ideą "leczenia żywieniem" i naturalnymi terapiami przerodziło się w fascynację i pasję. Wykorzystujemy swoją wiedzę zdobytą na wyższych studiach farmaceutycznych, a także regularnie się szkolimy i bierzemy udział w konferencjach, aby dzielić się z naszymi pacjentami aktualną wiedzą z zakresu dietoterapii i suplementacji diety. 

Obecnie prowadzimy dwie apteki usytuowane są w sąsiedztwie ośrodków diety warzywno- owocowej pod patronatem dr Ewy Dąbrowskiej, a także sklep internetowy naturBIO.

Decydując się na nasze usługi masz pewność, że suplementacja zostanie starannie dobrana do Twoich indywidualnych potrzeb pod okiem specjalistów.

Nasze produkty polecamy tym wszystkim, dla których zdrowie stanowi najwyższą wartość.

Poznaj nasz zespół

Marek Kuliński

mgr Marek Kuliński

Zarządzający firmą. Kierownik sklepu internetowego naturBIO. Dyplomowany technik farmaceutyczny. Dyplomowany biolog morza.

Zajmuje się koordynacją pracy zespołu oraz kontaktami z kluczowymi partnerami handlowymi i jednostkami urzędowymi.

Przyszłość firmy: stworzenie holistycznego systemu prewencji zdrowotnej w oparciu o fachową wiedzę. 

Krystyna Kulińska

mgr farm. Krystyna Kulińska

Farmaceuta z dużym doświadczeniem zawodowym, zwłaszcza w dziedzinie poradnictwa farmaceutycznego. Specjalista I stopnia farmacji aptecznej. Dyplomowany hortiterapeuta (ogrodolecznictwo) - absolwentka pierwszego takiego kierunku w Polsce.

W firmie zajmuje się kontaktami z NFZ, Inspektoratem Farmaceutycznym, wszystkimi  merytorycznymi zagadnieniami dotyczącymi działalności aptek. Praca z pacjentem na poziomie konsultacji lekowych, stanów chorobowych a także interakcji i właściwego stosowania leków wraz z suplementacją naturalną. 

Przyszłość to stworzenie własnego programu zielonej terapii dla osób z demencją czy dzieci niepełnosprawnych.

Zofia Winczewska

 

mgr farm. Zofia Winczewska

Specjalista z zakresu indywidualnej suplementacji w chorobach dietozależnych. Po ukończeniu wyższych studiów farmaceutycznych uczestniczka wielu kursów, kongresów i szkoleń ciągłych z zakresu dietoterapii i naturalnych terapii w leczeniu przewlekłych chorób cywilizacyjnych. 

Zajmuje się prowadzeniem wykładów na temat spersonalizowanej suplementacji, a także indywidualnymi konsultacjami obejmującymi właściwy dobór suplementów diety i zaleceń żywieniowych w konkretnych jednostkach chorobowych.

Szkoleniowiec, popularyzatorka wiedzy, autorka bloga: www.zosiawinczewska.pl

Adres

naturBIO sklep internetowy
ul. Motylewskiego 17, 83-315 Szymbark / Polska

Czynne

poniedziałek - piątek
10.00 - 16.00