naturBIO – sklep z suplementami

naturBIO jest oficjalną marką firmy PHARMAKUL- firmy rodzinnej funkcjonującej od 1998 roku. Początki naszej działalności to Apteka "Pod Wieżycą" w Szymbarku oraz Punkt Apteczny "Nad Strugą" w Gołubiu. Obie apteki usytuowane są w sąsiedztwie ośrodków diety warzywno- owocowej pod patronatem dr Ewy Dąbrowskiej.

Obecnie obok działalności aptecznej w oparciu o sklep internetowy zajmujemy się przede wszystkim dystrybucją najwyższej jakości suplementów diety najlepszych światowych producentów oraz krzewieniem wiedzy dotyczącej zdrowia organizując wykłady, seminaria i konsultacje farmaceutyczne.

Nasze zainteresowania naturą zmieniły również oblicze naszej apteki i punktu aptecznego, które wyspecjalizowały się w dystrybucji i propagowaniu wiedzy dotyczącej naturalnych terapii w profilaktyce przewlekłych chorób cywilizacyjnych.

Decydując się na nasze usługi masz pewność, że suplementacja zostanie starannie dobrana do Twoich indywidualnych potrzeb pod okiem specjalistów.

Nasze produkty polecamy tym wszystkim, dla których zdrowie stanowi najwyższą wartość.

poznaj nasz zespół

Marek Kuliński

mgr Marek Kuliński

Zarządzający firmą. Kierownik Punktu Aptecznego "Nad Strugą" w Gołubiu. Kierownik sklepu internetowego naturBIO. Dyplomowany technik farmaceutyczny. Dyplomowany biolog morza.

Zajmuje się koordynacją pracy zespołu oraz kontaktami z kluczowymi partnerami handlowymi i jednostkami urzędowymi.

Przyszłość firmy: stworzenie holistycznego systemu prewencji zdrowotnej w oparciu o fachową wiedzę. 

Krystyna Kulińska

mgr farm. Krystyna Kulińska

Kierownik Apteki "Pod Wieżycą" w Szymbarku. Farmaceuta z dużym doświadczeniem zawodowym, zwłaszcza w dziedzinie poradnictwa farmaceutycznego. Specjalista I stopnia farmacji aptecznej. Dyplomowany hortiterapeuta (ogrodolecznictwo) - absolwentka pierwszego takiego kierunku w Polsce.

W firmie zajmuje się kontaktami z NFZ, Inspektoratem Farmaceutycznym, wszystkimi  merytorycznymi zagadnieniami dotyczącymi działalności aptek. Praca z pacjentem na poziomie konsultacji lekowych, stanów chorobowych a także interakcji i właściwego stosowania leków wraz z suplementacją naturalną. 

Przyszłość to stworzenie własnego programu zielonej terapii dla osób z demencją czy dzieci niepełnosprawnych.

Zofia Winczewska

 

mgr farm. Zofia Winczewska

Specjalista z zakresu indywidualnej suplementacji w chorobach dietozależnych. Po ukończeniu wyższych studiów farmaceutycznych uczestniczka wielu kursów, kongresów i szkoleń ciągłych z zakresu dietoterapii i naturalnych terapii w leczeniu przewlekłych chorób cywilizacyjnych. 

Zajmuje się prowadzeniem wykładów na temat spersonalizowanej suplementacji w ośrodkach diety warzywno-owocowej w Gołubiu pod patronatem dr Ewy Dąbrowskiej, a także indywidualnymi konsultacjami obejmującymi właściwy dobór suplementów diety i zaleceń żywieniowych w konkretnych jednostkach chorobowych.

Prowadzi dwa gabinety skupiając się na holistycznym podejściu do pacjentów (redukcja przewlekłych stanów zapalnych, uzupełnianie niedoborów witaminowo- mineralnych, probiotykoterapia). Autorka bloga dziewczynajakmalina.pl

Lepiej zapobiegać, niż leczyć - podkreśla na każdym kroku.

Adres

naturBIO sklep internetowy
ul. Motylewskiego 17, 83-315 Szymbark / Polska

Czynne

poniedziałek - piątek
10.00 - 16.00