INDYWIDUALNE KONSULTACJE
ŻYWIENIOWE I SUPLEMENTACYJNE

Konsultacje zdrowotne

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych, indywidualnych konsultacji zdrowotnych
obejmujących wskazania żywieniowe oraz dobór naturalnych suplementów diety w celach
profilaktycznych lub leczniczych w indywidualnych jednostkach chorobowych.

 

Konsultacje dotyczą:

  • naturalnych preparatów 
  • biożywności 
  • chorób przewlekłych a suplementacji stałej 
  • wskazań dietetycznych i błędów żywieniowych

 

Konsultacje zdrowotne świadczone są przez mgr farm. Zofię Winczewską, specjalistę w
zakresie indywidualnej suplementacji oraz spersonalizowanej terapii żywieniowej, ustalane
na podstawie wywiadu z pacjentem i wyników badań diagnostycznych.

 

więcej o prowadzącym

 

lyżki drewniane

Zofia Winczewska

mgr farm. Zofia Winczewska

Moje zainteresowanie dietoterapią i naturalnymi metodami leczenia chorób przewlekłych pojawiło się w trakcie studiów farmaceutycznych. Już wtedy zaczęłam zgłębiać tajniki wiedzy dotyczącej wpływu żywności na zdrowie pacjenta, suplementacji naturalnej oraz dietetyki klinicznej. Uświadomiłam sobie, jak kluczowym i niezbędnym elementem każdego procesu terapeutycznego jest właściwie spersonalizowana dieta- uzupełniająca niedobory pokarmowe, mająca charakter naprawczy, przeciwzapalny czy przeciwnowotworowy w zależności od wskazań i potrzeb organizmu. Od tamtego czasu wzięłam udział w wielu szkoleniach i konferencjach poświęconych profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych. Na bieżąco uaktualniam swoją wiedzę na temat terapii żywieniowych w indywidualnych jednostkach chorobowych a także celowanej, spersonalizowanej suplementacji produktami naturalnymi zgodnie z potrzebami organizmu. Swoje zainteresowanie medycyną naturalną realizuję także w Gołubiu na Kaszubach. Miejscu jedynym w swoim rodzaju, gdzie na detoks owocowo-warzywny dr Dąbrowskiej tłumnie przybywają pacjenci z całego świata. W Ośrodku Wczasów Zdrowotnych „U Zbója” prowadzę wykłady dotyczące naturalnych metod profilaktyki zdrowotnej. Jestem także kierownikiem Punktu Aptecznego, w którym można zaopatrzyć się w najwyższej jakości, certyfikowane preparaty naturalne wspomagające proces odnowy i regeneracji organizmu. Wprowadzane na półki naszych aptek oraz sklepu internetowego preparaty służą uzupełnieniu niedoborów, wysyceniu organizmu odżywczymi substancjami (m.in. koenzym Q10, witamina C, K2-MK7, meksykańska ziemia okrzemkowa) oraz stanowią element profilaktyki zdrowotnej.

----

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Tuż po zakończeniu studiów farmaceutycznych i uzyskaniu dyplomu magistra farmacji rozpoczęłam kształcenie z zakresu odżywiania, medycyny funkcjonalnej i holistycznej. Biorę udział w konferencjach i szkoleniach, które na bieżąco uaktualniają wiedzę z zakresu terapii żywieniowych w indywidualnych jednostkach chorobowych. Aktualnie jestem w trakcie realizacji Certyfikowanej Akademii Dietetyki Klinicznej dla lekarzy medycyny oraz Dietoterapii w praktyce. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, aby w pełni realizować zamierzone cele. Poniżej kilka certyfikatów ukończonych szkoleń zawodowych.

zapisz się

+48 536 080 858 konsultacje@naturbio.pl

Gdzie

Konsultacje odbywają się stacjonarnie w gabinecie w Szymbarku

mapa

telefonicznie lub przez Skype.

Kiedy

Zadzwoń lub napisz w celu ustalenia terminu wizyty. Wyślemy do Ciebie formularz osobowy, który należy odesłać minimum 1 dzień przez planowaną konsultacją.

Badania

Załącz wszystkie aktualne wyniki badań, którymi dysponujesz wraz z wypełnionym formularzem

Cennik

Cennik usług i regulamin
sprawdź tutaj

cennik

certyfikaty i konferencje

Certyfikat Aboca.

Certyfikat Mauricz

Konferencja dietoterapia

Konferencja MITO

Kongres dietetyczny

Certyfikat UM Lublin

powrót


Instagram Google+ Youtube
Facebook