Wszystkie preparaty

Suplementy diety i superżywność

Zadaniem suplementów diety jest zróżnicowanie oraz urozmaicenie diety. Stanowią one skoncentrowane źródło witamin, składników odżywczych i mineralnych. Należy pamiętać, iż suplementy nie zastępują zbilansowanej diety, ale wzbogacają ją o wartości odżywcze, których może brakować w codziennych posiłkach.

W naszym sklepie dostępne są zarówno suplementy diety dla dzieci[https://naturbio.pl/26-zdrowe-dziecko], jak też dorosłych. Oferujemy między innymi preparaty poprawiające wygląd cery, włosów, suplementy dodające witalności i energii, pozytywnie wpływające na pamięć i koncentrację.

Jeżeli nie wiedzą Państwo jakie suplementy będą najodpowiedniejsze, informujemy o możliwości skorzystania z porad magister farmacji Zofii Winczewskej – specjalistki z zakresu indywidualnej suplementacji w chorobach dietozależnych. W celu umówienia się na konsultację żywieniową i suplmenetacyjną prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Superżywność

Znaczną część naszej oferty stanowi superżywność. W sprzedaży dostępne są między innymi sproszkowane jagody Acai czy owoce czarnego bzu będące bogatym źródłem bioflawonoidów, antocyjan oraz tanin, karotenoidów i aminokwasów. Oferujemy także chlorellę, która z uwagi na swoją unikalną budowę komórkową wiąże toksyny i usuwa je z organizmu, co jest ważne zwłaszcza w trakcie intensywnego odchudzania, diety Dąbrowskiej zwanej również dietą owocowo-warzywną czy innych postów. W ofercie znaleźć można również macę i wiele innych produktów.

Wszystkie preparaty 

na stronę
Instagram Google+ Youtube
Facebook